Гороскоп на 7 жовтня: Скорпіони будуть на висоті, а Діви можуть піддаватися негативному впливу


У цей день потрібно налаштуватися на позитив і постаратися ловити світлі хвилі. У астрологічному прогнозі ви дізнаєтеся, хто буде лінуватися і не займатися справами, а кому варто будувати нові плани, – передає “Апостроф.Лайм“.
Об этом сообщает 3dnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Овен

Ви зможете знайти вірний вихід із ситуації, грамотно розпорядитися своїми ресурсами. Нарешті вам буде комфортно в новій справі, якою ви нещодавно зайнялися. Успіх почне проглядатися попереду, це може надихнути вас на нові подвиги.

Телець

Ви лінуєтеся і не займаєтеся своїми справами з належним завзяттям. Подолати цей стан вам допоможуть близькі, побільше спілкуйтеся з ними і обов’язково прислухайтеся до їхніх порад. Це допоможе повернутися в лад і домогтися бажаного.

Близнюки

У чомусь вам буде однозначно щастити, а в якихось справах, навпаки, чекають перешкоди. Позитивні вібрації можна буде відчути, якщо самостійно на них налаштуватися. Ваш емоційний фон зараз надзвичайно важливий, займіться ним.

Рак

Зараз вам варто будувати плани на майбутнє і продумувати нові проекти. Ймовірно також отримання цікавої пропозиції, яка принесе вам чималий прибуток. А от у спілкуванні з колегами варто дотримуватися обережності. Навіть у стін є вуха.

Лев

Зараз ви можете випадково видати чужий секрет. І навіть проговоритися про свій власний. Будьте обережні в діалогах і не поспішайте ділитися інформацією. Однак, якщо вам хочеться комусь відкритися, варто зробити це. Тільки дійте вдумливо.

Діва

Ви можете легко піддатися негативному впливу зі сторони. Зараз Діви будуть дуже довірливі, тому вас запросто можуть заманити в авантюри і скандали. Не ведіться, адже ви сильніші і мудріші, ніж думає багато хто з ваших знайомих.

Терези

Імовірний швидкий прогрес у робочих справах. А ось вдома все буде дуже плавно, тому варто трохи урізноманітнити рутину. Щоб ваші близькі не занудьгували, влаштуйте сімейну вечерю. А якщо живете один, побалуйте себе чимось смачним під улюблене кіно.

Скорпіон

Скорпіони зараз на вершині своєї творчої активності. Вам хочеться хапатися за всі ідеї одразу, але продуктивніше буде вибрати щось одне, закінчити його, і тільки потім братися за наступні завдання. Інакше ви можете заплутатися у власних планах.

Стрілець

Стрільцям варто дотримуватись особливої обережності у всіх розмовах. Ви легко можете бовкнути щось зайве, про що пізніше будете дуже сильно шкодувати. Думайте перед тим, як щось сказати, адже слово, як то кажуть, не горобець.

Козеріг

Козероги будуть на піку своєї активності. За цей день ви встигнете зробити більше, ніж за весь минулий тиждень. Ймовірно, що вашу активність помітять не тільки вдома, але і на роботі. І спробують навантажити вас новими завданнями.

Водолій

Водоліїв чекає несподівана удача в справах. Ідея, яку ви давно закинули, може принести несподіваний прибуток. Продумайте всі деталі і дійте. І не забувайте про тих, хто працює разом з вами. Команда завжди сильніша за одного лідера.

Риби

Представникам цього знаку слід звернути увагу на своє самопочуття. Якщо помітите, що щось не так, одразу ж звертайтеся до фахівців. Зараз не можна забувати про своє здоров’я, інакше пізніше воно нагадає вам про себе в малоприємній манері.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/horoskop-na-7-zhovtnia-skorpiony-budut-na-vysoti-a-divy-mozhut-piddavatysia-nehatyvnomu-vplyvu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя