На Миколаївщині вихователька дитсадка заклеювала дітям роти скотчем


У Первомайську вихователька дитсадка знущалася з дітей, заклеюючи їм роти липкою стрічкою, повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

До управління у справах дітей Первомайської міської ради надійшло колективне звернення від батьків вихованців старшої групи одного з дошкільних навчальних закладів про те, що 30-річна працівниця дитсадка знущається над дітьми.

Про це батькам розповіли діти, поскаржившись на те, що вихователь заклеює їм рот скотчем, коли вважає, що ті погано себе поводять. Наразі за результатами службових перевірок вихователь звільнена з посади.

Поліцейські за вказаним фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126 КК України «Побої і мордування». Санкція зазначеної статті передбачає покарання від штрафу до виправних робіт на строк до одного року. Триває розслідування, під час якого правоохоронці встановлюватимуть усі обставини події.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-mykolayivshchyni-vykhovatelka-dytsadka-zakleiuvala-roty-skotchem/” Об этом сообщает tele-gurman.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя