Парламентська більшість намагається знищити парламентаризм в Україні, - Княжицький


Народний депутат України, член фракції "Європейська солідарність" заявив, що законопроект про процедуру імпічменту президента був прийнятий з порушеннями регламенту

Про це Микола Княжицький сказав у коментарі журналісту Еспресо.TV у кулуарах парламенту. Об этом сообщает vremyan.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Правляча більшість хотіла ухвалити законопроект у другому читанні всупереч регламенту, всупереч законодавству, оскільки всі депутати Верховної Ради, незалежно від фракції, мають право подати правки. Очевидно, таке бажання було у багатьох депутатів з різних фракцій, але головуючий не дав такої змоги, грубо порушивши регламент. Це викликало демарш всіх представників опозиційних фракцій, і “Європейської Солідарності”, і “Голосу”, і “Батьківщини”, і у “ОПЗЖ”, і позафракційних” — наголосив нардеп.

Також Микола Княжицький заявив, що такі дії правлячої монобільшості він вважає спробами знищення парламентаризму в Україні.

“Якщо ми дозволимо знищити парламентаризм, то говорити про демократію та незалежність в нашій країні буде неможливо. Це є спроба, щоб Україна синхронізувала своє законодавство із законодавством Російської Федерації і стала частиною РФ. Інших причин для введення такої проросійської диктатури я не бачу” — зазначив Княжицький.

10 вересня Верховна Рада схвалила закон про процедуру імпічменту президента в цілому.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/10/parlamentska_bilshist_namagayetsya_znyschyty_parlamentaryzm_v_ukrayini_knyazhyckyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя