Нагородили 14-річного волинянина, який врятував потопельника на Теремнівських ставках (ФОТО)


Медаллю «За мужність та героїзм» та пам’ятним призом відзначено Андрія Ольховича, жителя с. Жабка Ківерцівського району, який нещодавно врятував чоловіка, що тонув у Теремнівському ставку міста Луцька. Нагороду вручили юнаку під час святкування Дня знань працівники ДСНС області. Об этом сообщает sharepix.in.ua со ссылкой на СМИ.

У серпні Андрій став учасником Ківерцівської команди «Тивер». Та разом з ними представляв Волинську область на XVII Всеукраїнських змаганнях «Школа безпеки», що відбулись на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Команда гідно відстояла честь області та стала срібними призерами збору-змагання юних рятувальників.

Також юний герой отримав відзнаку від Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», про це кореспонденту «Волинської правди» розповів заступник голови ВГДР «Школа безпеки» Юрій Тананайський.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/nahorodyly-14-richnoho-volynianyna-iakyj-vriatuvav-potopelnyka-na-teremnivskykh-stavkakh-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя