Ірина Подоляк: "Тисячі людей зібрались сьогодні на Віче у Львові біля..."

Ірина Подоляк в facebook:

Тисячі людей зібрались сьогодні на Віче у Львові біля Ратуші. Львів встав за себе! Це підтвердження мудрості львівян, яких не задурили медійні маніпуляції. На Віче відчувалась підтримка Львівян меру. Три-чотири провокатори, періодично пробували кричали у мегафон Ганьба! та заглушати слова Андрія Садового, однак згодом визнали, що іх місія провалена. В складні моменти громада аплодувала, висловлюючи підтримку меру Львова, народним депутатам Олегу Березюку, Iryna Podolyak , Iryna Sysoenko , Roman Semenukha , депутату Львівської обласної ради Paraska Dvoryanyn , а також Голові ветеранської організації Львівщини та директору риночних асоціацій Львова пані Чвановій. Львів завжди був і буде колискою свободи і демократії! Об этом сообщает assignment.in.ua со ссылкой на СМИ.

Галичани в 20-х роках казали Наша сила в нас самих. Світ належить до сильних!. Ми збережемо країну лише тоді, коли Львів буде сильним. Бо Львів це сила ... традиції!

Якщо впаде Львів, впаде все місцеве самоврядування в Україні. Але Львів ніколи не лягав, і ніколи не ляже!, Олег Березюк

http//samopomich.ua/stav-na-svij-zahyst-oleg-berezyuk/Ірина Подоляк


ТОП новости

Вход

Меню пользователя