В Одесі протягом 10 днів замінять весь керівний склад міліції, - МВС

Керівник Одеської міліції Георгі Лорткіпанідзе пообіцяв одеситам протягом 10 днів замінити весь керівний склад правоохоронних органів. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС в Одеській області.

"Я вдячний міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову за те, що він дав мені можливість вибору кандидатів, не тільки заступників главку, але і начальників ключових підрозділів Одеської міліції, дав можливість комплектувати керівний склад ГУМВС України в Одеській області з тих співробітників, яких я особисто представив йому", - заявив

При цьому він зазначив, що призначення начальника Управління внутрішньої безпеки МВС України в Одеській області - це прерогатива Міністерства внутрішніх справ України, однак кандидат, який буде керувати цією службою, обраний ним особисто і схвалений міністром МВС.

"Виходячи з цього, я покладаю на себе відповідальність за кожного співробітника, підібраного мною і призначеного за погодженням з Арсеном Борисовичем. У найближчі дні працівників, призначених на посади заступників начальника обласного главку, представлять особовому складу Одеської області, а протягом 10 днів будуть проведені кадрові призначення інших керівників підрозділів обласної міліції, про що громадськість буде поінформована", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що міліції Одеської області очолить генерал з Грузії. За словами Саакашвілі, Георгій Лорткіпанідзе кристально чесна людина. Зазначимо, Георгій Лордкіпанідзе у Грузії, обіймав посади заступника міністра внутрішніх справ, був керівником Департаменту з виконання покарань.

Читайте также: Матрос рассказал о воровстве и кумовстве в Военно-морских силах Украины

http://antikor.com.ua/articles/49292-v_odesi_protjagom_10_dniv_zaminjatj_vesj_kerivnij_sklad_militsiji_-_mvs

ТОП новости

Вход

Меню пользователя